5×5 m. Pagoda

Nuomos kaina: 200 €/vntPrabangūs, erdvūs paviljonai ypatingoms Jūsų vestuvėms ar kitam renginiui. Visiškai skaidrus stogas bei sienos leis Jums matyti Jus supančią gamtą net ir esant paviljone

*Visos kainos nurodytos be PVM.
*Atvežame visoje Lietuvoje už papildomą mokestį.
*Prašome perskaityti Nuomos taisykles prieš rezervuojant įrangą.

Produkto techninė specifikacija

Plotas
25 m²
Galimi priedai
Grindys, lempučių girliandos, pakylos, stalai, kėdės, šildytuvai, kita įranga
Galimi sienų tipai
Pilnai uždaros skaidrios / Pilnai uždaros baltos sienos
Paviljono medžiaga
PVC tentas 850g/kv.m.
Paviljono aukštis
Žemiausias taškas - 2.4 m / Auksčiausias taškas - 5.2 m

Dažnai užduodami klausimai:

Ar galima pasiimti įrangą patiems?

Tam tikrą inventorių, kurio gabenimas ir montavimas yra paprastesni – suteikiame galimybę klientams pasiimti ir gražinti patiems iš mūsų sandėlio. Visgi didžiąją dalį renginiams skirto inventoriaus siūlome tik su mūsų komandos montavimu – dėl įrangos specifiškumo, transporto, krovimo reikalavimų bei reikalingos atitinkamos priežiūros, kurią galime užtikrinti tik sukauptos patirties dėka. Konsultuokitės su mumis atskirai dėl atitinkamo inventoriaus galimybių gabenimo patiems.

Kaip pateikti nuomos užsakymą?

Užsakymų informaciją deriname el.paštu. Parašykite mums, nurodykite koks inventorius, kada ir kur reikalingas. Tokiu būdu galime jums raštu pateikti sumas už nuomą, transportą, montavimą, taip pat prisegame pas jus atkeliausiančio inventoriaus nuotraukas ir atsakome į klausimus. Esant skubiems klausimams ir/ar norint pasitarti, pasikonsultuoti dėl nuomos užsakymų ar įrangos specifikos – nedvejodami skambinkite mums įprastu darbo laiku.

Ar galima statyti paviljoną ant žolės/trinkelių/smėlio ?

Per ilgus metus darbo renginių aptarnavimo rinkoje esame paviljonus/palapines montavę įvairiausiose vietose – parkuose, stadijonuose, golfo laukuose, terasose, aikštėse ir net ant 29-to aukšto pastato stogo! Taigi, jeigu techniškai įmanoma sumontuoti paviljoną jūsų pasirinktoje vietoje ir tam tikrą paviljoną turėsime laisvą – mes būtinai tai įgyvendinsime. Pažymėtina tai, kad kiekvienu išskirtiniu ir/ar sudėtingesniu palapinės/paviljono montavimo atveju turite pranešti mums ir papasakoti apie būsimas statymo aplinkybes. Tik gerai žinant kur, kaip, per kokį laiko tarpą turėsime sumontuoti paviljoną – galėsime tai atlikti kokybiškai.

Kaip sutaupyti organizuojant renginį?

Didžiausia nauda jums – ne tada kai sumokate mažiausią kainą už prastesnės kokybės įrangą, o tada kai gaunate geriausią kainos ir kokybės santykį. Būtent tai mes visada ir stengiamės pasiūlyti klientams. Nuomojame brangius ir kokybiškus paviljonus, baldus, juos atvežame ir sumontuojame, pritvirtiname patikimai. Transportavimui ir montavimui naudojame nuosavą transportą, įrankius ir patyrusius darbuotojus, todėl galime pritaikyti geras kainas ir padedame jums sutaupyti.

Susisiekite su mumis

nuoma@tents.lt
Artėja įmonės renginys ar vestuvės, krikštynos, galbūt jubiliejus? Ruošiatės organizuoti vasaros festivalį, koncertą, produkto pristatymą ar kitą renginį? Jei į bent vieną iš šių klausimų atsakėte taip, mes galime pasiūlyti išsinuomoti tai, ko jums greičiausia pritrūks planuojant ir įamžinant svarbias gyvenimo/darbo akimirkas.
Dėkojame, jūsų užklausa išsiųsta! Jeigu klausimas skubus - skambinkite
Oops! Something went wrong while submitting the form.