Apie mus

Tents.lt – vienas žinomiausių ir didžiausių palapinių/paviljonų bei susijusio inventoriaus (stalų, kėdžių, šildytuvų ir kt.) nuomotojų Lietuvoje. Šioje rinkoje dirbame jau dešimtus metus. Mes turime įvairių paviljonų skirtų įmonių renginiams, pristatymams, koncertams, šventėms, vestuvėms, lauko renginiams, parodoms ir t.t. Turime didelius kiekius ir pasirinkimą papildomo ir vidaus renginiams tinkamo inventoriaus išsinuomoti:  scenas/pakylas, stalus, kėdes, baro staliukus ir baro kėdes, lounge baldus įskaitant sėdmaišius, šildytuvus, rūbų kabyklas, minios valdymo VIP atitvėrimus, rūbų kabyklas ir t.t.  Mes visada stengiamės pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį. Esame lankstūs ir prisitaikome prie įvairiausių klientų poreikių. Visada nuoširdžiai stengiamės pasiūlyti klientui tinkamiausią įmanomą variantą!

Mūsų teikiamos paslaugos

Nuomojame įvairaus dydžio ir paskirties palapines/paviljonus;
Parduodame įvairaus dydžio ir paskirties palapines/paviljonus;
Nuomojame kitą renginiams skirtąinventorių: stalus, kėdes, scenas, šildytuvus, sėdmaišius ir kt.;
Vykdome renginių įrangos pristatymą,sumontavimą ir išmontavimą įvairiomis sąlygomis, visose Baltijos šalyse;
Klientus konsultuojame renginių klausimais ir dalinamės patarimais.

Kodėl rinktis tents.lt ?

Ilgametė patirtis
Jau 10 metus dirbame renginių aptarnavimo srityje, esame sukaupę patirties tiek mažų, tiek didelių renginių aptarnavime.
Kokybiška Įranga
Mūsų įranga yra rūpestingai prižiūrima, per ilgus metus atrinkta iš patikimiausių gamintojų, kad Jūsų renginys atrodytų nepriekaištingai.
Visoje Lietuvoje
Teikiame šventinės įrangos nuomos paslaugas visoje Lietuvoje ir Baltijos šalyse, nepriklausomai nuo renginio pobūdžio ar dydžio.
Profesionalumas
Užtikriname profesionalų ir aukštos kokybės aptarnavimą kiekvienam Jūsų renginiui.

Susisiekite su mumis

nuoma@tents.lt
Artėja įmonės renginys ar vestuvės, krikštynos, galbūt jubiliejus? Ruošiatės organizuoti vasaros festivalį, koncertą, produkto pristatymą ar kitą renginį? Jei į bent vieną iš šių klausimų atsakėte taip, mes galime pasiūlyti išsinuomoti tai, ko jums greičiausia pritrūks planuojant ir įamžinant svarbias gyvenimo/darbo akimirkas.
Dėkojame, jūsų užklausa išsiųsta! Jeigu klausimas skubus - skambinkite
Oops! Something went wrong while submitting the form.